Aplikácia ochranných a wrap fólií

Nachádzate sa tu:

Ochranné fólie

Na naše auto pôsobí denne veľa znečisťujúcich látok ako napríklad hmyz, vtáčí trus, miazga zo stromov, ale taktiež odstreľujúce kamene od áut na ceste, asfalt, cestná soľ, ktoré poškodzujú lak auta a tým pádom naše auto stráca na hodnote.Tieto faktory poškodzujú lak a každým dňom bude lak vyzerať opotrebovanejšie ako v deň, keď vyšlo zo showroom-u. Je možnosť opraviť toto poškodenie tzv. touch-up lakom, ale nikdy sa s touto opravou 100% nepriblížite originálnej farbe. Profesionálnym prelakovaním auta vyriešite dané poškodenie na určitú dobu, ale neochránite lak pred ďalším poškodením a nehovoriac o vysokej cene. Aby sme predišli týmto poškodeniam laku, zvolíme efektívnejšie riešenie a tou je aplikovanie ochrannej fólie Xpel Ultimate Plus. Takto ochránený lak auta je pripravený na odolávanie denným poškodeniam. S takto chráneným lakom zvyšujete predajnú hodnotu vášho auta a keď príde čas na jeho predaj, lak zostáva ako nový.

Predlžuje životnosť originálneho laku

PPF fólia chráni lak pred škrabancami, odletujúcimi kamienkami alebo iným mechanickým poškodením.

Hydrofóbny efekt

Vlastnosti fólie výborne odpudzujú vodu a iné nečistoty.

Samoregenerácia

Polyuretánový materiál sa dokáže teplom zregenerovať, takže drobné ryhy samé zmiznú.

Krajší vzhľad vozidla

Lesklá fólia oživí pôvodný lak karosérie. Matná fólia efektne zmatní farbu vozidla.

Sme certifikovaný partner spoločností PROTECTOR Shield a XPEL

Sme školení profesionáli a autorizovaný partner veľkých spoločností PROTECTOR Shield a XPEL.

Ochranné fólie PROTECTOR Shield

Najvyššia kvalita na trhu

Protector Clear

Transparentná samouzdravovacia fólia poskytuje účinnú ochranu pred drobnými nárazmi, poškriabaním, dvermi iných vozidiel, hmyzom alebo psypovou soľou. Fólia sa pri malom poškodení sama regeneruje vplyvom horúcej vody alebo tepla a tak zakaždým zabezpečí dokonalý vzhľad vozidla. Hydrofóbna vrtstva odpudzuje vodu a z povrchu karosérie vozidla a tým uľahčuje následné čistenie od mušiek a hrubých nečistôt.

0 rokov záruka

Protector Gloss

Zvýraznite hlboký lesk vášho laku s lesklou hydrofóbnou ochrannou fóliou aplikovanou priamo na karosériu vozidla. Fólia Protector Gloss, ktorá účinne chráni lak pred slnečnými lúčmi, kamienkami či jemnými škrabancami okrem vyššej mechanickej odolnosti prepožičiava vozidlu taktiež chemickú odolnosť voči posypovým materiálom či vtáčiemu trusu.

0 rokov záruka

Protector Mat

Doprajte svojmu vozidlu okrem nonstop ochrany jedinečný vzhľad vďaka matnému prevedeniu fólie Protector Mat. Unikátna matná hydrofóbna ochranná fólia aplikovaná priamo na karosériu vozidla účinne chráni lak pred slnečnými lúčmi, kamienkami či jemnými škrabancami na parkovisku. Okrem vyššej mechanickej odolnosti prepožičiava fólia vozidlu taktiež chemickú odolnosť voči posypovým materiálom či vtáčiemu trusu.

0 rokov záruka

Ochranné fólie XPEL

Xpel fólie sú vyrábané v USA od roku 1997. Táto ochranná fólia ale vyniká nad rámec svojou funkčnosťou, ktorou dôkazom je aj garancia 10ročnej záruky od výrobcu. Kým ostatné fólie časom zožltnú, popraskajú alebo sa začnú lúpať, XPEL fólie zostávajú číre a výhodou je samoregeneračný efekt, pri ktorom záruku ani nebudete potrebovať. Prvou fóliou na trhu bola XPEL Ultimate, pri ktorej ako prvý použili technológiou samoliečenia. Od tej doby bola fólia mnohokrát vylepšená, čo vedie k tomu, že dnes máme na trhu XPEL Ultimate Plus. Xpel Ultimate plus je fólia s vysokým leskom a taktiež s možnosťou samoregenerácie, čo dodáva filmu extrémnu odolnosť voči UV žiareniu a tým predchádza zažltnutiu. Znamená to, že ľahšie škrabance stačí obliať horúcou vodou, alebo vystaviť auto na slnko a po pár minútach ľahké škrabance zmiznú. V prípade väčšieho poškodenia fólie, lak zostáva nepoškodený a fólia je absolútne bezpečne odstrániteľná z originálneho laku a vymenená za novú fóliu. Fólia je odolná aj voči čistiacim prostriedkom, riedidlám na lak.

CLEARCOAT

0.013mm

POLYURETHANE

0.152mm

ACRYLIC ADHESIVE

0.040mm

POLYESTER RELEASE LINER

0.076mm

Stále rozmýšľate?

Zavolajte nám a my Vám poradíme a navrhneme cenovú ponuku na mieru! Či máte malé, veľké auto, či dodávku u nás si každý nájde to svoje.

Wrap fólie

Je to čoraz častejšie vyhľadávaná služba a moderný spôsob pri ktorom prelepíme celé vozidlo do nového dizajnu bez nutnosti prestriekania laku. Pre dosiahnutie dokonalého efektu založením fólie za hranu je nutné pri niektorých vozidlách demontovať svetlá, lišty, kľučky, nárazníky v prípade požiadavky zákazníka polepíme aj vnútorné časti dverí,prahov,stĺpikov toto všetko sa vieme dohodnúť pri obhliadke vozidla. Pre výber fólie máme pre vás vzorkovníky 3M a Avery, ktoré ponúkajú fólie lesklé, matné, satinové, karbónové, chrómové (cca 200 farieb) Životnosť fólií 3M a Avery je 8-10 rokov, metalické farby 5 rokov, chrómové 2 roky. Pri odstránení fólie nedochádza k poškodeniu laku vďaka vysoko kvalitnému lepidlu. Fólie 3M majú viac ako 100 ročnú tradíciu počas ktorej prichádza k neustálemu zdokonaľovaniu kvality týchto fólií. Výrobca fólií Avery patrí medzi svetovú špičku v oblasti grafiky a dizajnu. Ich dlhoročné skúsenosti zaručujú kvalitu a preto si môžete byť istý že ich výrobky budú vyzerať na svetovej úrovni.