O nás

Kto sme?

Sme školený a certifikovaný tím firmami Krytex, Xpel, Scholl Concept, Nano Ceramic a Lederzentrum. Našou prioritou je dokonale a detailne odvedená práca.

ČO JE DETAILING?

Ako už napovedá samotný názov, je to činnosť vykonávaná do samotného detailu. Detailing je veľmi dôkladné a šetrné čistenie automobilov, jeho renovácie (korekcia laku, leštenie), voskovanie a ceramická ochrana, ktorého cieľom je dosiahnutie dokonalej čistoty a lesku v každom detaile.

AKO UMÝVAME?

Čisté a udržiavané auto je hlavnou vizitkou každého správneho vodiča. Vyčistíme a umyjeme vášho miláčika tak, aby vaša vizitka bola prvotriedna. V dnešnej dobe je detailné umývanie áut čím ďalej tým vzácnejšie. My, Vám ponúkame ručné umývanie áut, precíznu prácu, pri ktorej nám bude záležať na každom detaile vášho vozidla. Zažite pocit čistoty a svieže voňajúceho interiéru.

PREČO PRELEŠTIŤ AUTO?  

Povrch vozidla je vystavený permanentným vplyvom prostredia, ktoré na ňom zanechávajú výrazné stopy. Môže ísť o mechanické poškodenie napríklad stopy po umyvárňach, snehu, ľade, škrabkách či posype. Ďalej môže ísť o poškodenie chemickými látkami akými sú napríklad soli, kyslé dažde, brzdové kvapaliny, oleje, náletová hrdza a asfalt. Lak je taktiež vystavený aj poveternostným podmienkam ako napríklad slnečné ultrafialové žiarenie, vietor a mráz. Všetky tieto faktory negatívne vplývajú na životnosť a vzhľad laku, lak podlieha degradácii či poškodeniam a pomaly sa tak znehodnocuje.

Nevyhnutné je preto venovať pozornosť starostlivosti o lak Vášho vozidla. Preleštíme, vrátime dokonalý vzhľad laku a predĺžime jeho životnosť.

ČO JE LEŠTENIE ÁUT?

Leštenie laku je nevyhnutne súčasťou detailingu. Je to proces opracovania povrchov, pri ktorom dochádza k veľmi jemnému odberu materiálu, rádovo v mikrónoch. Pri leštení lakov automobilov ale aj iných produktov, dochádza pôsobením abrazív k veľmi jemnému brúseniu povrchu a to až tak, že stopy po tomto mechanickom pôsobení nie sú viditeľné voľným okom. Povrch je po tomto opracovaní čistý, hladký a lesklý. Hlavným účelom je zlepšenie vzhľadu a zvýšenie kvality povrchu.