O nás

Nachádzate sa tu:

Sme profesionálna detailingová garáž ktorá vznikla v roku 2017 v srdci Trnavy. Sme certifikované stredisko spoločnosťami XPEL, Protector Shield a NASIOL.

Detailing je veľmi dôkladné a šetrné čistenie automobilov, jeho renovácie (korekcia laku, leštenie), voskovanie a keramická ochrana, ktorého cieľom je dosiahnutie dokonalej čistoty a lesku v každom detaile.

O vaše auto sa dôkladne postaráme. Ponúkame Vám ručné umývanie áut, precíznu prácu, pri ktorej nám bude záležať na každom detaile vášho vozidla. Zažite pocit čistoty a svieže voňajúceho interiéru.

U nás doprajete vášmu autu napríklad

  • Premium umývanie – doprajte si pôžitok z detailne vyčisteného auta
  • Štandard a Premium leštenie – starostlivosť o lak je dôležitá
  • Priprav auto na predaj
  • Oprava poškodenej kože, tmelenie, striekanie
  • Keramická ochrana NASIOL
  • Inštalácia ochranných fólií XPEL

Alebo si pozrite všetky naše služby.

Peter Kadlec

Autá sú moja celoživotná záľuba. Už odmalička som sa hrával s autami, obdivoval ich a samozrejme hneď ako to bolo možné, som si spravil aj vodičák a kúpil svoje prvé auto. Spočiatku sme sa venovali dovozu áut a ich predajom. Úplne najlepšie na tom bolo dávať tie dovezené autá do čo najlepšieho a najkrajšieho stavu. Nakoniec sa to prehuplo až do toho, že sme sa začali starať o autá aj kamarátom. Táto práca nás s Palim veľmi bavila, tak sme sa nakoniec rozhodli, že si založíme profesionálne detailingovú garáž a tak vznikol Autospectrum. Okrem áut mám taktiež rád crossfit a v podstate každý druh športu.

Pavol Skalický

Podobne ako Peťo, aj ja milujem autá a sú moja celoživotná záľuba. Prvý krát som šoféroval už v 15 rokoch u rodičov pred domom. Odkedy som si spravil vodičák a vlastnil som svoje prvé auto, vždy som chcel aby bolo čo najkrajšie a najčistejšie. Nakoniec sme spolu s Peťom po všetkých aktivitách s autami založili v roku 2017 profesionálnu detailingovú garáž Autospectrum a teraz môžem hrdo povedať, že ma živí to čo milujem a čo ma baví. Okrem áut sa samozrejme venujem aj rôznym športom ako posilňovaniu a jazde na motorke.